W jaki sposób unikać kłopotów z bankiem?

Posted on 25/11/2022 7:26am

Kłopoty finansowe są w stanie w niektórych przypadkach prowadzić do czynów samobójczych! Zapewne to nieprzypadkowe, że w skutek kryzysu ekonomicznego w USA oraz na naszym kontynencie, także niestety w Polsce, w znacznym stopniu wzrosła liczba samobójstw.


karta kredytowa
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
1. Należy przed pozyskaniem kredytu zastanowić się dokładnie ten temat. Mocno realne, że po prostu nie powinniśmy brać owego kredytu bankowego, ponieważ potem będziemy zobowiązani niemalże głodować; po opłaceniu rat bardzo mało zostanie nam na prowadzenie życia!

Zapamiętajmy, iż czasami rozsądniej otworzyć darmowe konto bankowe, łożyć na nie regularnie pieniądze, aby móc po upływie pewnego czasu wypłacić wszystko z banku i wreszcie spełnić swoją zachciankę. Przykładowo kupno telewizora, wczasy na Wyspach Kanaryjskich bądź wyremontowanie mieszkania. Marzeń zakupowych można podać sporo. Przeanalizujmy własną sytuację finansową, nie bądźmy nierozważni, a to stosunkowo częste na tym świecie...


2. Jeśli bądź co bądź zdecydujemy się na wzięcie kredytu, szanujmy rady bardziej fachowych ekspertów - to znaczy doradca pożyczkowy, wbrew pogłoskom, wcale nie jest człowiekiem, któremu tylko zależy na tym, aby wcisnąć klientom taki kredyt, który tak naprawdę jest niekorzystny, lecz bank daje mu sowitą prowizję za polecenie kogoś. Doradca finansowy, który jest w porządku na szczęście nie jest tylko wytworem wyobraźni specjalistów od reklamy -


3.

Wejdź na ten link i zdobądź pomocne informacje (kancelariapodgorska.pl) na temat opisywanej tu tematyki. Z pewnością naprawdę uznasz je za przydatne.

Doceniajmy z większą chęcią instytucje parabankowe. Wiadomo, w takowym parabanku nie weźmiemy pożyczki na znaczne kwoty, lecz no przynajmniej plus jest taki, że mamy możliwość załatwić kredyt na założenie firmy.

4. A może pożyczka od najzupełniej nieznajomego człowieka? W sumie pożyczki społecznościowe z roku na rok są coraz powszechniejsze. Przed kilkoma dniami jeden z serwisów finansowych napisał, że w naszym kraju pożyczki społecznościowe wzrastają w szybkim tempie, tzn. ich udział w rynku finansowych. Ryzyko jest małe, przecież oprocentowanie jest od początku podane, więc nie zostaniemy wyrolowani. Akurat odnośnie tego kredytobiorcy nie powinni mieć wątpliwości.

Tags: kredyt bankowy, pożyczka, konto bankowe, pożyczki społecznościowe